Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 52.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-10-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S to nowoczesne urządzenie zapewniające skuteczne czyszczenie zębów i ochronę dziąseł. Posiada akumulator litowo-jonowy, który pozwala na ponad dwa tygodnie użytkowania bez potrzeby ładowania, co jest idealne na wakacje. Wykonuje ruch rotacyjny, a dzięki okrągłym głowom dopasowuje się do każdej powierzchni, zapewniając czystsze zęby i zdrowsze dziąsła w porównaniu z tradycyjną szczoteczką manualną. Szczoteczka ma wbudowany stoper, który informuje o zalecanym przez dentystów czasie mycia zębów wynoszącym 2 minuty. Kontrola ciśnienia chroni dziąsła przed zbyt mocnym szczotkowaniem. Oral-B Pro 2 2000S została zaprojektowana z pomocą dentystów, co gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność działania. Jest to szczoteczka rekomendowana przez stomatologów na całym świecie, stanowiąca doskonały wybór dla osób ceniących sobie wysoki poziom higieny jamy ustnej.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S, to w serwisie Ceneo znajdziesz 52 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarko-lokówka ELDOM LS9 ada.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-13.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2 2000S posiada 52 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Młynek do kawy Comandante C40 MK4 Nitro Virginia Walnut.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.