Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1279.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 126.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1199 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 1279. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White to zaawansowane technologicznie urządzenie do codziennej higieny jamy ustnej. Wyposażona w innowacyjny system magnetyczny, umożliwia dokładne i delikatne czyszczenie zębów oraz dziąseł. Akumulator pozwala na długie użytkowanie bez konieczności częstego ładowania, a ruchy rotacyjne i soniczne gwarantują skuteczność działania. Szczoteczka posiada elegancki design i jest łatwa w obsłudze dzięki interaktywnemu wyświetlaczowi, który informuje o trybie szczotkowania i konieczności wymiany końcówki. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji jest w stanie dostosować się do indywidualnego stylu szczotkowania użytkownika, zapewniając jeszcze lepsze rezultaty.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White za kwotę 1279 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 127.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 126 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna WHITE WAY WW-Sonic SREBRNA.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White można było kupić za 1199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White wynosi 1279 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Duo Black/White posiada 126 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna ORAVIO Falcon.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.