Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 455.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 489.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 26.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 455 (wykryta w dniu: 2023-11-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 489. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal to zaawansowane technologicznie urządzenie do higieny jamy ustnej. Posiada technologię magnetyczną, wykonuje ruchy rotacyjne i pulsacyjne z delikatnymi mikrovibracjami włókien, co sprawia, że codzienne mycie zębów jest skuteczne, precyzne i delikatne. Ma 5 programów pracy, w tym tryb Sensitive dla wrażliwych miejsc, Gum Care dla masażu dziąseł, Whiten do wybielania i Intense Clean dla intensywnego czyszczenia. Szczoteczka jest wspomagana sztuczną inteligencją, monitoruje 6 stref jamy ustnej i wskazuje które obszary wymagają dokładniejszego szczotkowania za pomocą aplikacji. Wyposażona w inteligentny czujnik nacisku i interaktywny wyświetlacz z timerem i wybranym programem pracy, Oral-B iO Series 6 Grey Opal gwarantuje efektywne usuwanie przebarwień i bielsze zęby każdego dnia.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal za kwotę 489 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 48.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal, to w serwisie Ceneo znajdziesz 26 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare ProtectiveClean Seria 5100 HX6851/34.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal można było kupić za 455 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-05.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal wynosi 489 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal posiada 26 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.