Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 899.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1189.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 126.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 899 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 1189.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black to urządzenie o najwyższej jakości, zapewniające każdego dnia uczucie profesjonalnej czystości. Jej magnetyczne, akumulatorowe silniki wykonują ruch rotacyjny i soniczny, dzięki czemu usuwa nawet do 100% więcej płytki bakteryjnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną. Zapewnia także 100% zdrowsze dziąsła już w ciągu tygodnia oraz bielsze zęby od pierwszego dnia stosowania dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych. Szczoteczka posiada inteligentną ładowarkę iO Sense, wskazującą siłę nacisku, czas i zasięg szczotkowania w czasie rzeczywistym, co pozwala na dostosowanie szczotkowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Interaktywny, kolorowy wyświetlacz jasno pokazuje tryb szczotkowania, pasek stanu naładowania i 2-minutowy czas szczotkowania, co ułatwia kontrolę nad procesem szczotkowania. Wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swoim parametrom i technologii, które gwarantują najlepsze czyszczenie oferowane przez markę Oral-B.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black za kwotę 1189.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 119.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black, to w serwisie Ceneo znajdziesz 126 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Redmi 10A 3/64GB Szary.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black można było kupić za 899 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black wynosi 1189.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 10 Black posiada 126 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare 2100 HX3651/13.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.