Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 389.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 617.5.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 69.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 389 (wykryta w dniu: 2023-05-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 617.5. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White

Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White to zaawansowane urządzenie do higieny jamy ustnej, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do rozpoznawania stylu szczotkowania użytkownika i zapewnienia najlepszych efektów czyszczenia. Posiada elektryczne szczoteczki rotacyjne z ruchem oscylacyjnym, rotacyjnym i pulsacyjnym, a zasilanie akumulatorowe pozwala na ponad 2 tygodnie pracy po jednym naładowaniu. Szczoteczka chroni dziąsła dzięki czujnikowi siły nacisku, który zmniejsza prędkość przy zbyt mocnym szczotkowaniu. Wyposażona jest w 6 trybów pracy, w tym pielęgnację dziąseł i wybielanie, a dołączone etui podróżne ładuje zarówno szczoteczkę, jak i telefon. Jest rekomendowana przez dentystów na świecie, a jej główka CrossAction z idealnie ustawionymi włóknami zapewnia dokładne czyszczenie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White za kwotę 617.5 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 61.75 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 69 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Frytkownica Domo DO458FR.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White można było kupić za 389 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White wynosi 617.5 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna ORAL-B Genius X 20000N White posiada 69 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Młynek do kawy Baratza Encore CD485220V.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.