Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 79.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 94.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 50.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 79.99 (wykryta w dniu: 2023-06-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 94. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman

Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman to kolorowa i skuteczna szczoteczka dla dzieci powyżej 3 lat, która delikatnie czyści zęby, usuwając więcej płytki bakteryjnej niż zwykła szczoteczka manualna. Posiada akumulatorowe zasilanie, ruch oscylacyjny oraz specjalny tryb czyszczenia zaprojektowany z myślą o dzieciach. Do zestawu dołączone są 4 naklejki z motywami filmu Spiderman, które pozwalają spersonalizować rączkę. Szczoteczka jest wyposażona w okrągłą główkę przystosowaną do mniejszych jam ustnych oraz wbudowany timer odliczający czas szczotkowania. W pełni naładowana bateria wystarcza na około 8 dni użytkowania, a ładowanie trwa ok. 12 godzin.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman za kwotę 94 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman, to w serwisie Ceneo znajdziesz 50 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny VITAMMY Symphony Czarne 4 szt.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman można było kupić za 79.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-26.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman wynosi 94 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B D100 Kids Spiderman posiada 50 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny REMINGTON Sleek&Curl S6500.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.