Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 515.14 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 588.99 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 222opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/26/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 515.14 zł (wykryta w dniu: 2023-02-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-26) wynosi 588.99 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush, to w serwisie Ceneo znajdziesz 222 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Samsung Galaxy M12 SM-M127 4/64GB Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush można było kupić za 515.14 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-06.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush wynosi 588.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush posiada 222 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.