Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 515.14.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 579.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 229.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 515.14 (wykryta w dniu: 2023-02-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 579.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush

Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush to innowacyjne urządzenie do higieny jamy ustnej, które łączy w sobie zalety fal ultradźwiękowych i ruchów sonicznymi włosia. Dzięki zaawansowanej technologii Megacrystal™, która generuje terapeutyczną częstotliwość 1,6 MHz, szczoteczka jest w stanie wykonać 192 miliony drgań na minutę, co pozwala na precyzyjne i delikatne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc. Główki szczoteczki są dostępne w dwóch rodzajach - SOFT i MEDIUM, wykonane z materiału Dupont Tynex, który zapewnia optymalny poziom czyszczenia i polerowania powierzchni szkliwa. Wymiana końcówek jest bardzo prosta, co dodatkowo ułatwia korzystanie z urządzenia. Szczoteczka Megasonex The Ultrasound Toothbrush jest idealnym wyborem dla osób poszukujących skutecznego i delikatnego sposobu na utrzymanie higieny jamy ustnej.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush za kwotę 579.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 58.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush, to w serwisie Ceneo znajdziesz 229 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush można było kupić za 515.14 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-06.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush wynosi 579.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush posiada 229 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna VICCIO STR400.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.