Historia ceny i opinie o Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty

Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty to nowoczesny smartwatch, który łączy w sobie zaawansowane funkcje monitorowania aktywności fizycznej oraz treningu snu z praktycznymi narzędziami codziennego użytku jak GPS, stoper, powiadomienia z telefonu, budzik i kalendarz. Urządzenie współpracuje z systemem Android i posiada przekątną ekranu 1,19 cala, a pojemność baterii to 284mAh. Wyposażony jest także w pulsometr, krokomierz, miernik spalanych kalorii, dystansu, czasu i jakości snu, wysokości oraz funkcję EKG i lokalizacji. Pasek wykonany jest z tworzywa sztucznego, który zapewnia wygodę i trwałość. Smartwatch oferuje również możliwość korzystania ze Sklepu Play, płatności zbliżeniowych GPay oraz asystenta Google. Dodatkowo, jest wodoodporny i posiada odporny na uszkodzenia ekran i korpus. Szybkie ładowanie i większa bateria sprawiają, że urządzenie jest jeszcze bardziej praktyczne, a szerokie możliwości personalizacji pozwalają dopasować go do swojego stylu zarówno podczas aktywności fizycznej jak i spotkań z przyjaciółmi. Wybierz spośród różnych kolorów i wersji z Bluetooth lub LTE, aby dopasować go do swoich potrzeb.

Gdzie kupić Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty

Według naszych danych Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 600 3DW (D16.513).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty?

Najtaniej Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🏷️ Jaka jest cena Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty aktualnie?

Aktualna cena Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty?

Według serwisu Ceneo, Samsung Galaxy Watch5 SM-R905 LTE 40mm Złoty posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Megasonex The Ultrasound Toothbrush.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.