Historia ceny i opinie o Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 658.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 898.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 38.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 658 (wykryta w dniu: 2022-10-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 898. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive

Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive o mocy 2280 W i strumieniu pary 40 g/min, posiada zbiornik na wodę o pojemności 1200 ml oraz jest wyposażona w szereg funkcjonalności ułatwiających prasowanie. Wśród ważniejszych elementów znajduje się wspornik na kołnierz, deska do prasowania, dwuwarstwowy wymienny pokrowiec, regulowane drążki teleskopowe, długi przewód doprowadzający parę z elastycznym przegubem, solidnie wykonana obudowa, duża stabilna podstawa z antypoślizgowymi nóżkami, wygodny nawijacz przewodu, poręczna i lekka dysza parowa, przełącznik trybu prasowania, przycisk obracania dyszy, kontrolki trybu pracy, obrotowa stopa pokryta powłoką ceramiczną, wbudowany czujnik stanu pracy urządzenia, czytelny wyświetlacz wskaźników LED, wskaźnik zasilania oraz automatyczny zawór zwalniający ciśnienie. Parownica umożliwia prasowanie w pionie oraz tradycyjne z wykorzystaniem strumienia gorącej pary, co pozwala na wygładzenie zagnieceń w pozycji pionowej lub po rozłożeniu odzieży na desce. Szczególnie przydatna jest nakładka na dyszę, dzięki której można dostosować sposób prasowania do różnych typów tkanin.

Gdzie kupić Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive

Według naszych danych Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive za kwotę 898 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 89.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Mop parowy Vileda Steam Plus 2400870.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive?

Najtaniej Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive można było kupić za 658 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-10-16.

🏷️ Jaka jest cena Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive aktualnie?

Aktualna cena Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive wynosi 898 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive?

Według serwisu Ceneo, Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.