Historia ceny i opinie o Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 599.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 33.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 599 (wykryta w dniu: 2024-01-03). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40

Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 o mocy 1800 W i ciągłym strumieniem pary do 35 g/min jest idealnym urządzeniem do szybkiego i wygodnego usuwania zagnieceń, odświeżania oraz higienizacji odzieży. Zawiera technologię FlexHead, która minimalizuje utratę pary i zapewnia lepszy kontakt z tkaniną, dodatkowo posiada długą deskę StyleBoard, co zwiększa komfort użytkowania. Urządzenie nagrzewa się w około 45 sekund dzięki czemu jest gotowe do pracy niemal natychmiast, a stabilny wieszak z funkcją "Powieś i zablokuj" ułatwia wygładzanie ubrań. Parownica posiada trzy poziomy pary, dzięki czemu można osiągnąć optymalne rezultaty dla różnych tkanin oraz duży zbiornik na wodę o pojemności 1800 ml, co pozwala na wyprasowanie większej ilości ubrań bez konieczności uzupełniania wody. Dodatkowa końcówka umożliwia wygładzanie trudno dostępnych miejsc oraz ubrań wymagających większej precyzji.

Gdzie kupić Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40

Według naszych danych Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 za kwotę 599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40, to w serwisie Ceneo znajdziesz 33 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Stojąca parownica do ubrań Yoer GS01P X-Impressive.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40?

Najtaniej Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 można było kupić za 599 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-03.

🏷️ Jaka jest cena Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 aktualnie?

Aktualna cena Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 wynosi 599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40?

Według serwisu Ceneo, Stojąca parownica do ubrań Philips ComfortTouch Advanced GC552/40 posiada 33 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Ręczna parownica do ubrań Tefal Access Steam Force DT8270.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.