Historia ceny Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały) był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1749 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1749 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 7opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/27/2022.
Przejdź do sklepu

Cena Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1749 zł (wykryta w dniu: 2022-11-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-11-27) wynosi 1749 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały)

Według naszych danych Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały) można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały)

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały), to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5.

Sprawdź również historia ceny Robot sprzątający Roborock S7 Biały (odkurzacz automatyczny).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały)?

Najtaniej Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały) można było kupić za 1749 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-18.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały) aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały) wynosi 1749 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-11-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały)?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały) posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.