Historia ceny i opinie o Soundbar Sonos ARC (Biały)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Sonos ARC (Biały) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2990.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 4399.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 26 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Soundbar Sonos ARC (Biały)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Sonos ARC (Biały). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Sonos ARC (Biały), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2990 (wykryta w dniu: 2023-06-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 4399. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Soundbar Sonos ARC (Biały)

Soundbar Sonos ARC to inteligentny soundbar klasy premium do telewizji, muzyki, gier i nie tylko, który wzbogaci Twoją rozrywkę o nowy wymiar dzięki technologii Dolby Atmos. Jest to soundbar biały o liczbie kanałów 2, komunikacja przez Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay oraz HDMI 2.1, posiada dekodery dźwięku Dolby Digital oraz złącza Ethernet (LAN). Dzięki sterownikom typu upward-firing tworzy wielowymiarową, otaczającą słuchacza scenę dźwiękową, każdy szept i dźwięki eksplozji są wyraźne i szczegółowe z głębią. Arc pozwala na przesyłanie strumieniowe muzyki, radia, podcastów i innych treści za pomocą aplikacji Sonos lub Apple AirPlay 2 nawet, gdy telewizor jest wyłączony, a także łatwo rozbudować system o bezprzewodowy Sub i dwa zgodne tylne głośniki dźwięku przestrzennego. Soundbar Sonos ARC oferuje doskonałe, realistyczne brzmienie i wszechogarniające doznania dźwiękowe, które czynią go wyjątkowym na tle konkurencji.

Gdzie kupić Soundbar Sonos ARC (Biały)

Według naszych danych Soundbar Sonos ARC (Biały) można znaleźć w minimum 26 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Sonos ARC (Biały) za kwotę 4399 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 439.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Sonos ARC (Biały) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Sonos ARC (Biały), to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Sonos ARC (Biały) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Biały).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Sonos ARC (Biały)?

Najtaniej Soundbar Sonos ARC (Biały) można było kupić za 2990 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-11.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Sonos ARC (Biały) aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Sonos ARC (Biały) wynosi 4399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Sonos ARC (Biały)?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Sonos ARC (Biały) posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Sonos ARC (Czarny).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.