Historia ceny i opinie o Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 919.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1437.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 32.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 919 (wykryta w dniu: 2023-01-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 1437. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny

Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę użytkowania. Posiada smukły profil i minimalistyczny design, dzięki czemu pasuje do każdego wnętrza. Składa się z soundbara i bezprzewodowego subwoofera o łącznej mocy od 201W do 400W, zapewniającego mocny, precyzyjny dźwięk. Urządzenie ma 2.1 kanały, komunikuje się przez Bluetooth, HDMI 2.1, USB i posiada dekodery Dolby Digital. Soundbar współpracuje z większością pilotów do telewizorów, co umożliwia wygodne sterowanie obu urządzeniami za pomocą jednego pilota. Dzięki technologii Bluetooth 4.2, można bezprzewodowo przesyłać muzykę ze smartfona lub tabletu w wysokiej jakości dźwięku. BAR 2.1 Deep Bass potrafi stworzyć kinowy efekt dźwiękowy dzięki obsłudze Dolby Digital i dźwięku przestrzennego JBL Surround Sound, zapewniając niesamowite wrażenia audio.

Gdzie kupić Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny

Według naszych danych Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny za kwotę 1437 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 143.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 32 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar JBL Bar 5.1 Surround Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny?

Najtaniej Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny można było kupić za 919 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-06.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny wynosi 1437 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny posiada 32 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Denon Dht-S216 Bke2.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.