Historia ceny i opinie o Soundbar Denon Dht-S216 Bke2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Denon Dht-S216 Bke2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 636.65.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 699.79.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Soundbar Denon Dht-S216 Bke2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Denon Dht-S216 Bke2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Denon Dht-S216 Bke2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 636.65 (wykryta w dniu: 2023-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 699.79. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Soundbar Denon Dht-S216 Bke2

Soundbar Denon Dht-S216 Bke2 to uniwersalne urządzenie zapewniające potężny dźwięk przestrzenny dzięki wbudowanym subwooferom. Z technologią dekodowania 3D DTS Virtual:X gwarantuje lepsze basy i krystalicznie czyste dialogi podczas oglądania filmów i telewizji. Pomimo niskiego profilu, możliwego do zamontowania na ścianie, Denon stworzył soundbar przekształcający każdy telewizor w domowe centrum rozrywki. Kompatybilny z telewizorami HD i 4K, obsługuje 4K UHD HDMI z ARC, zapewniając wyraźny obraz i niesamowitą jakość dźwięku. Możliwość szybkiego podłączenia do telewizora, odtwarzacza Blu-ray czy innych urządzeń multimedialnych przez HDMI, wejścia optyczne lub AUX, a także przesyłanie muzyki przez Bluetooth. Dzięki dwóm wbudowanym subwooferom nie ma potrzeby dodatkowego subwoofera, a podwójne przetworniki średniotonowe i wysokotonowe zapewniają niesamowitą jakość dźwięku. Dekodowanie Dolby Digital oraz DTS to dodatkowe atuty tego soundbara.

Gdzie kupić Soundbar Denon Dht-S216 Bke2

Według naszych danych Soundbar Denon Dht-S216 Bke2 można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Denon Dht-S216 Bke2 za kwotę 699.79 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 69.98 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Denon Dht-S216 Bke2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Denon Dht-S216 Bke2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Denon Dht-S216 Bke2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar JBL BAR 2.1 Deep Bass Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Denon Dht-S216 Bke2?

Najtaniej Soundbar Denon Dht-S216 Bke2 można było kupić za 636.65 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-16.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Denon Dht-S216 Bke2 aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Denon Dht-S216 Bke2 wynosi 699.79 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Denon Dht-S216 Bke2?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Denon Dht-S216 Bke2 posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Pralka Indesit MTWC71252WPL.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.