Historia ceny i opinie o Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 249.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 90.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49.9 (wykryta w dniu: 2024-01-29). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 249. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień

Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień to bezprzewodowy kontroler zaprojektowany z myślą o komforcie i intuicyjności użytkowania. Dostępny w czterech żywych kolorach, w tym elektryzującym fiolecie, różowym złocie, czerwonym kamuflażu oraz tytanowym błękicie, pozwala na dostosowanie sprzętu do indywidualnych preferencji gracza. Kontroler charakteryzuje się przyciskiem SHARE umożliwiającym natychmiastowe udostępnianie najlepszych momentów z gry, zintegrowanym panelem dotykowym pozwalającym na precyzyjną kontrolę, udoskonalonymi drążkami analogowymi i spustami, oraz paskiem świetlnym widocznym na panelu dotykowym, który zmienia kolory w zależności od akcji w grze. Dodatkowo, wbudowany głośnik pozwala na jeszcze większe zanurzenie w świat gry i usłyszenie każdego szczegółu. DualShock 4 V2 to kontroler, który wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swoim funkcjom i stylowemu wyglądowi.

Gdzie kupić Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień

Według naszych danych Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień za kwotę 249 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień, to w serwisie Ceneo znajdziesz 90 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień?

Najtaniej Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień można było kupić za 49.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🏷️ Jaka jest cena Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień aktualnie?

Aktualna cena Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień wynosi 249 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień?

Według serwisu Ceneo, Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień posiada 90 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Marea B58005/3 Turkusowy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.