Historia ceny i opinie o Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 219.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 289.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 190.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 219 (wykryta w dniu: 2024-01-10). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 289. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD)

Kingston HyperX Cloud II Headset to wysokiej jakości zestaw słuchawkowy, który zapewnia niezrównaną jakość dźwięku Hi-Fi dzięki zaawansowanemu modułowi sterowania audio z kartą dźwiękową USB i sterownikom 53 mm. Posiada dźwięk 7.1 Virtual Surround, co pozwala na uzyskanie niespotykanej przestrzenności i głębi dźwięku, idealne do gier, filmów i muzyki. Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem umożliwia regulację głośności i włączanie/wyłączanie dźwięku 7.1 Surround oraz mikrofonu. Komfort użytkowania zapewnia pałąk i podkładki uszne ze sztucznej skóry z pianką zapamiętującą kształt, a zamknięte nauszniki pasywnie redukują szumy. Słuchawki są kompatybilne z komputerami PC i Mac, a także z konsolami PS4 i Xbox One.

Gdzie kupić Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD)

Według naszych danych Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD) można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD) za kwotę 289 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 28.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD), to w serwisie Ceneo znajdziesz 190 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Logitech MX Keys S grafitowy (920011587).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD)?

Najtaniej Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD) można było kupić za 219 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-10.

🏷️ Jaka jest cena Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD) aktualnie?

Aktualna cena Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD) wynosi 289 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD)?

Według serwisu Ceneo, Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne-Czerwone (KHX-HSCP-RD) posiada 190 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Sony Playstation DualShock 4 V2 Magmowa Czerwień.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.