Historia ceny i opinie o Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 249.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 133.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 199 (wykryta w dniu: 2023-07-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 249. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W

Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W to nowoczesne urządzenie o dużej mocy 1400W, które pozwala na szybkie i wydajne wyciskanie soków z owoców i warzyw. Posiada dwa poziomy prędkości obrotów oraz pojemnik na sok o pojemności 1 l, co pozwala na przygotowanie większej ilości napoju jednorazowo. Urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia jego trwałość i łatwość w czyszczeniu, ponadto wszystkie elementy plastikowe są wolne od szkodliwego bisfenolu A. Dodatkowym atutem jest spory wlot o średnicy 75mm, dzięki któremu można wyciskać sok z całych owoców. Sokowirówka Trasa Simply Fresh 1400W posiada również zabezpieczenie przed przegrzaniem i przed uruchomieniem nieprawidłowo złożonego urządzenia, co zapewnia bezpieczne użytkowanie. Jest to idealne urządzenie do przygotowywania zdrowych i świeżych soków w domowym zaciszu.

Gdzie kupić Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W

Według naszych danych Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W za kwotę 249 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W, to w serwisie Ceneo znajdziesz 133 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Sokowirówka Bosch VitaJuice 3 MES3500.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W?

Najtaniej Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W można było kupić za 199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-16.

🏷️ Jaka jest cena Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W aktualnie?

Aktualna cena Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W wynosi 249 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W?

Według serwisu Ceneo, Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W posiada 133 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Sokowirówka Esperanza EKJ002.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.