Historia ceny i opinie o Sokowirówka Esperanza EKJ002

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sokowirówka Esperanza EKJ002 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 95.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 111.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Sokowirówka Esperanza EKJ002

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sokowirówka Esperanza EKJ002. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sokowirówka Esperanza EKJ002, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 95 (wykryta w dniu: 2023-02-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 111. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Sokowirówka Esperanza EKJ002

Sokowirówka Esperanza EKJ002 to urządzenie o mocy 500W, które pozwala szybko i efektywnie przygotować świeży sok z owoców i warzyw, zachowując pełnię witamin. Posiada dwa poziomy prędkości obrotów oraz automatyczne oddzielanie miąższu i tryb turbo. Pojemność pojemnika na sok wynosi 0,45 l, a pojemnik na odpady ma pojemność 1500 ml. Dzięki szerokiemu podajnikowi można wyciskać sok z całych owoców i warzyw bez ich wcześniejszego krojenia. Sokowirówka wyposażona jest w filtr z mikrosiateczką, co pozwala uzyskać większą ilość soku, a przeźroczysty dzbanek z separatorem piany ułatwia oddzielenie soku od piany. Urządzenie jest proste w obsłudze, łatwe w czyszczeniu i posiada zabezpieczenie przed kapaniem, co zapewnia utrzymanie czystości podczas pracy. Sokowirówka Esperanza EKJ002 to niezbędne urządzenie w kuchni dla osób ceniących zdrowy tryb życia i własne zdrowie oraz zdrowie bliskich.

Gdzie kupić Sokowirówka Esperanza EKJ002

Według naszych danych Sokowirówka Esperanza EKJ002 można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Sokowirówka Esperanza EKJ002 za kwotę 111 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Sokowirówka Esperanza EKJ002 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sokowirówka Esperanza EKJ002, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sokowirówka Esperanza EKJ002 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Sokowirówka Transa Simply Fresh 1400W.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sokowirówka Esperanza EKJ002?

Najtaniej Sokowirówka Esperanza EKJ002 można było kupić za 95 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-01.

🏷️ Jaka jest cena Sokowirówka Esperanza EKJ002 aktualnie?

Aktualna cena Sokowirówka Esperanza EKJ002 wynosi 111 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Sokowirówka Esperanza EKJ002?

Według serwisu Ceneo, Sokowirówka Esperanza EKJ002 posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Sokowirówka wysokoobrotowa Bass Polska BH10280 1800W .

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.