Historia ceny i opinie o Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 698 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 869 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 7opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/30/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 698 zł (wykryta w dniu: 2022-08-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-31) wynosi 869 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L

Według naszych danych Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L?

Najtaniej Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L można było kupić za 698 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-06.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L wynosi 869 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-31.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.