Historia ceny i opinie o Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1172.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-04) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White)

Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały to smartfon oferujący wysoką wydajność w kompaktowej formie. Jego sześciordzeniowy procesor Apple A14 Bionic zapewnia świetne wyniki w testach, a 4 GB pamięci RAM w połączeniu z najnowszą wersją iOS gwarantuje efektywność przy obsłudze wymagających aplikacji i gier. Mały ekran 5,4 cala OLED o rozdzielczości 2340x1080 pikseli i 477 pikseli na cal oferuje żywe kolory i obraz wysokiej jakości, a jego rozmiar umożliwia obsługę jedną ręką. Telefon posiada aparat 12 Mpix, baterię 2227mAh i obsługuje sieć 5G, co czyni go wyjątkowym urządzeniem na rynku smartfonów.

Gdzie kupić Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White)

Według naszych danych Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White) za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White), to w serwisie Ceneo znajdziesz 1172 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 12 Mini 64GB Czarny (Black).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White)?

Najtaniej Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White) można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-19.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White) aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White) wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-04.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White)?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 12 Mini 64GB Biały (White) posiada 1172 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Smartwatch Polar Ignite 2 Champagne-Gold S-L.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.