Historia ceny i opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 529.26.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 545.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 36.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 529.26 (wykryta w dniu: 2023-06-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 545. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny)

Smartwatch Garmin Forerunner 45S to inteligentny zegarek dedykowany zarówno biegaczom profesjonalnym, jak i początkującym. Jest wyposażony w wiele funkcji, m.in. alarm, datownik, krokomierz, lokalizator GPS, monitor snu i powiadomienia o połączeniach/SMS, co pozwala na lepsze monitorowanie treningu i codziennej aktywności. Czujnik tętna umożliwia śledzenie rytmu serca, a wbudowany odbiornik GPS zapewnia dokładne pomiar prędkości. Zegarek jest lekki i wygodny w noszeniu dzięki wykonaniu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wyposażeniu w silikonowy pasek. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM chroni urządzenie przed zalaniem. Połączenie z aplikacją Garmin Connect daje dostęp do społeczności użytkowników i pozwala na współdzielenie danych. Dzięki funkcji bezpieczeństwa i śledzenia można mieć pewność, że w razie zagrożenia zostanie wysłane powiadomienie o lokalizacji do kontaktów alarmowych. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją co daje dodatkowy komfort użytkowania.

Gdzie kupić Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny)

Według naszych danych Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny) można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny) za kwotę 545 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 54.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 36 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Fioletowy).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny)?

Najtaniej Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny) można było kupić za 529.26 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-06.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny) aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny) wynosi 545 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny)?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Czarny) posiada 36 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Smartwatch Garmin Enduro Steel Grey Ultra Fit Nylon.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.