Historia ceny i opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 467.36.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 637.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 60.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 467.36 (wykryta w dniu: 2022-12-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 637. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały)

Smartwatch Garmin Forerunner 45S w kolorze białym to zaawansowany zegarek sportowy stworzony z myślą o biegaczach. Posiada wbudowany odbiornik GPS oraz czujnik tętna, dzięki czemu monitoruje wskaźniki wydajności takie jak liczba kroków, spalone kalorie czy przebyty dystans. Jego lekka i wytrzymała koperta z tworzywa sztucznego oraz silikonowy pasek gwarantują wygodę użytkowania. Model jest również wodoszczelny do 5 ATM i objęty 2-letnią gwarancją. Smartwatch oferuje funkcje alarmu, datownika, krokomierza, monitora snu, lokalizatora GPS, pomiaru tętna i rytmu, licznika prędkości, a także powiadomienia o połączeniach i SMS-ach. Dzięki łączności bezprzewodowej można go sparować z telefonem i korzystać z aplikacji Garmin Connect, która umożliwia śledzenie aktywności i udostępnianie danych w społeczności. Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia pomagają w sytuacjach zagrożenia, przesyłając lokalizację do kontaktów alarmowych.

Gdzie kupić Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały)

Według naszych danych Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) za kwotę 637 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 63.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały), to w serwisie Ceneo znajdziesz 60 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smartwatch Polar Ignite 2 Pink-Rose Gold S.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały)?

Najtaniej Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) można było kupić za 467.36 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-11.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) wynosi 637 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały)?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) posiada 60 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Fioletowy).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.