Historia ceny i opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 467.36 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 549 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 20 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 52opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/30/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 467.36 zł (wykryta w dniu: 2022-12-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-30) wynosi 549 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały)

Według naszych danych Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) można znaleźć w minimum 20 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały), to w serwisie Ceneo znajdziesz 52 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Fioletowy).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały)?

Najtaniej Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) można było kupić za 467.36 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-11.

🏷️ Jaka jest cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) aktualnie?

Aktualna cena Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) wynosi 549 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały)?

Według serwisu Ceneo, Smartwatch Garmin Forerunner 45S (Biały) posiada 52 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.