Historia ceny i opinie o Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 259.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 349.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 16.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 259 (wykryta w dniu: 2022-08-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 349. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny

Według naszych danych Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny za kwotę 349 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny?

Najtaniej Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny można było kupić za 259 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-16.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny wynosi 349 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Takstar PRO82 Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.