Historia ceny i opinie o Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 39.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 57.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 98.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 39.99 (wykryta w dniu: 2023-04-04). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 57. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny

Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny to przewodowe, nauszne słuchawki z pałąkiem na głowę z serii ZX o przetwornikach akustycznych 30 mm, pasmo przenoszenia 12 Hz – 22 kHz, lekkiej konstrukcji zapewniającej maksymalny komfort i precyzyjny dźwięk dzięki magnesom neodymowym. Posiadają składaną i obrotową konstrukcję, która ułatwia podróżowanie, a pilot i mikrofon na przewodzie umożliwiają wolne ręce podczas rozmów telefonicznych. Dodatkowo, oferują pełny komfort dzięki miękkim nausznikom okrywającym całe ucho oraz konstrukcji z zamkniętą tylną częścią.

Gdzie kupić Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny

Według naszych danych Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny za kwotę 57 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 5.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 98 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Sony MDR-ZX110/WC Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny?

Najtaniej Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny można było kupić za 39.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-04.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny wynosi 57 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Sony MDR-ZX110B Czarny posiada 98 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Takstar PRO82 Srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.