Historia ceny i opinie o Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 69.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 51.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 69.99 (wykryta w dniu: 2023-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K

Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K to przewodowe, nauszne słuchawki z aktywną redukcją szumów, które zapewniają wysoką jakość dźwięku dzięki dużym 40 milimetrowym przetwornikom i szerokiemu zakresowi przekazywania dźwięku od 10 Hz do 27 kHz. Wykorzystanie technologii C.C.A.W (Copper Clad Aluminium Wire) i OFC (Oxygen Free Copper) gwarantuje jeszcze lepsze przewodzenie dźwięku. Komfort noszenia zapewnia ergonomiczna budowa, miękki podwójny pałąk, duże nauszniki i obrotowa konstrukcja nauszników, która umożliwia odsłuch na jedno ucho. Słuchawki wyposażono również w długi, pięciometrowy kabel, który pozwala na swobodne przemieszczanie się podczas odsłuchu. Model RP-HTF295E-K charakteryzuje się również nową konstrukcją taśmy nagłownej i pokryciem muszli słuchawkowej materiałem dla jeszcze większego komfortu. Dodatkowo, przetworniki akustyczne o średnicy 40 mm, czułość 102 dB/mW, waga 185g i impedancja 22 Om, sprawiają, że słuchawki te są idealne do odsłuchiwania nagrań bez utraty jakości. Urządzenie posiada wtyczkę 3,5 mm oraz adapter 6,3 mm w zestawie.

Gdzie kupić Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K

Według naszych danych Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K za kwotę 99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K, to w serwisie Ceneo znajdziesz 51 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Philips TAUH202BK Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K?

Najtaniej Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K można było kupić za 69.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K wynosi 99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K posiada 51 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.