Historia ceny i opinie o Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 649.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 760.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 67.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 649 (wykryta w dniu: 2023-07-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 760. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny

Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny to bezprzewodowe nauszne słuchawki drugiej generacji z serii M, które łączą legendarną jakość dźwięku studyjnych modeli ATH-M50x z wygodą użytkowania dzięki Bluetooth. Wyposażone w przetworniki 45 mm zapewniają głębokie i precyzyjne basy oraz czysty i naturalny dźwięk dzięki komponentom klasy premium jak przetwornik cyfrowo-analogowy AK4331 i wbudowany wzmacniacz słuchawkowy. Model ATH-M50xBT2 posiada dodatkowe funkcje takie jak etui ochronne, mikrofon, odpinany kabel, składana konstrukcja i przyciski sterowania, a także ulepszenia takie jak poprawione przetwarzanie sygnału mowy dla lepszej jakości połączeń telefonicznych, ulepszone połączenie USB-C i tryb parowania wielopunktowego. Idealne dla osób ceniących wysoką jakość dźwięku w ruchu, podczas wideokonferencji czy relaksu przy muzyce.

Gdzie kupić Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny

Według naszych danych Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny za kwotę 760 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 76.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 67 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Panasonic RP-HTF295E-K.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny?

Najtaniej Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny można było kupić za 649 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-11.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny wynosi 760 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 Czarny posiada 67 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Sony WH-1000XM5 Srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.