Historia ceny i opinie o Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2682.46.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 26.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2199 (wykryta w dniu: 2022-08-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 2682.46. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A)

Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A) to bezprzewodowe nauszne słuchawki firmy Apple, które oferują niezrównane wrażenia akustyczne dzięki dźwiękowi przestrzennemu oraz aktywnej redukcji hałasu. Zapewniają one komfort noszenia dzięki idealnemu dopasowaniu do różnych kształtów głowy oraz prostym, intuicyjnym rozwiązaniom w sterowaniu dźwiękiem za pomocą pokrętła Digital Crown. Słuchawki posiadają 20-godzinny czas pracy na jednym ładowaniu oraz etui Smart Case chroniące baterię. Dodatkowe funkcje to regulacja głośności, odbieranie połączeń, redukcja szumów mikrofonu, mikrofon, przyciski sterowania, obrotowe muszle i czujnik dotykowy. Przetwornik dynamiczny o szerokim paśmie przenoszenia zapewnia bogactwo detali w każdym dźwięku oraz minimalne zniekształcenia w całym słyszanym zakresie.

Gdzie kupić Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A)

Według naszych danych Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A) można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A) za kwotę 2682.46 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 268.25 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A), to w serwisie Ceneo znajdziesz 26 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Apple AirPods Max różowe (MGYM3ZM/A).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A)?

Najtaniej Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A) można było kupić za 2199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-01.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A) aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A) wynosi 2682.46 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A)?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Apple AirPods Max błękitne (MGYL3ZM/A) posiada 26 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Google Pixel 6a 5G 6/128GB (Biały).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.