Historia ceny i opinie o RUBICON RNCE59 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt RUBICON RNCE59 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena RUBICON RNCE59 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu RUBICON RNCE59 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena RUBICON RNCE59 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-02-07). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

RUBICON RNCE59 Czarny

RUBICON RNCE59 Czarny to męski smartband z połączeniem Bluetooth i przekątną ekranu 0,96 cala, wyposażony w pojemną baterię 90mAh. Kompatybilny zarówno z systemem Android, jak i iOS, oferuje szereg funkcji, takich jak wodoodporność, pulsometr, krokomierz, kalorie, dystans, monitorowanie czasu i jakości snu, a także pulsoksymetr (SpO2). Wykonany z gumowego paska, ten inteligentny zegarek ułatwia zdalne sterowanie aparatem w sparowanym smartfonie, co pozwala na wykonywanie zdjęć grupowych i portretowych, nawet w trudno dostępnych miejscach. Zapewnia również przesyłanie danych treningowych do dedykowanej aplikacji i obsługę powiadomień telefonicznych bezpośrednio z poziomu opaski.

Gdzie kupić RUBICON RNCE59 Czarny

Według naszych danych RUBICON RNCE59 Czarny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując RUBICON RNCE59 Czarny za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

RUBICON RNCE59 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o RUBICON RNCE59 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o RUBICON RNCE59 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Google Fitbit Inspire 3 Liliowy (FB424BKLV).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena RUBICON RNCE59 Czarny?

Najtaniej RUBICON RNCE59 Czarny można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🏷️ Jaka jest cena RUBICON RNCE59 Czarny aktualnie?

Aktualna cena RUBICON RNCE59 Czarny wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o RUBICON RNCE59 Czarny?

Według serwisu Ceneo, RUBICON RNCE59 Czarny posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny BABYLISS PRO FX862E Cut Definer.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.