Historia ceny i opinie o BABYLISS PRO FX862E Cut Definer

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt BABYLISS PRO FX862E Cut Definer był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 278.4.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 332.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena BABYLISS PRO FX862E Cut Definer

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu BABYLISS PRO FX862E Cut Definer. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena BABYLISS PRO FX862E Cut Definer, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 278.4 (wykryta w dniu: 2023-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 332. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

BABYLISS PRO FX862E Cut Definer

Maszynka do strzyżenia BABYLISS PRO FX862E Cut Definer jest profesjonalnym urządzeniem akumulatorowym o złotym kolorze, wyprodukowanym przez firmę Babyliss. Charakteryzuje się pięcioma ustawieniami długości cięcia, ostrzami ze stali nierdzewnej i silnikiem direct drive zapewniającym doskonałą jakość cięcia oraz efektywną pracę. Szeroka głowica o 45 mm umożliwia różnorodne strzyżenie. Maszynka jest lekka, ergonomiczna i elegancka, przez co jest wygodna w użytkowaniu. Posiada baterie NIMH, które po pełnym naładowaniu pozwalają na 75 minut pracy. W zestawie znajdują się 8 nasadek, podstawka ładująca, szczoteczka czyszcząca, olejek oraz walizeczka. Urządzenie nie jest wodoodporne. Gwarancja producenta wynosi 12 miesięcy.

Gdzie kupić BABYLISS PRO FX862E Cut Definer

Według naszych danych BABYLISS PRO FX862E Cut Definer można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując BABYLISS PRO FX862E Cut Definer za kwotę 332 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 33.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

BABYLISS PRO FX862E Cut Definer Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o BABYLISS PRO FX862E Cut Definer, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o BABYLISS PRO FX862E Cut Definer w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny RUBICON RNCE59 Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena BABYLISS PRO FX862E Cut Definer?

Najtaniej BABYLISS PRO FX862E Cut Definer można było kupić za 278.4 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-06.

🏷️ Jaka jest cena BABYLISS PRO FX862E Cut Definer aktualnie?

Aktualna cena BABYLISS PRO FX862E Cut Definer wynosi 332 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o BABYLISS PRO FX862E Cut Definer?

Według serwisu Ceneo, BABYLISS PRO FX862E Cut Definer posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Garmin Vivofit 4 Biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.