Historia ceny i opinie o Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1353.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1899.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 117.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1353 (wykryta w dniu: 2024-01-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1899. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny)

Robot sprzątający iRobot Roomba i7 (i7158) to inteligentny odkurzacz automatyczny, który za pomocą technologii Imprint Smart Mapping uczy się, mapuje i adaptuje do Twojego domu, umożliwiając kontrolowanie sprzątania poszczególnych pomieszczeń. Posiada 3-stopniowy system sprzątania z podwójnymi szczotkami gumowymi i 10x większą mocą ssącą, co pozwala na skuteczne odkurzanie różnych powierzchni podłogowych w tym dywanów, paneli, kafli i wykładzin. Roomba i7 jest wyposażony w ruchomą głowicę, która sprząta ściśle przylegając do podłoża, wykrywając brud i koncentrując pracę w narożnikach i przy krawędziach. Dodatkowo oferuje komunikację głosową, współpracę z Google Home i Amazon Alexa, inteligentną nawigację, zmywalny pojemnik na brud, strefy bez dostępu oraz automatyczną współpracę z robotem mopującym Braava jet m6. Robot automatycznie wraca do bazy do ładowania i wznawia sprzątanie, a dzięki procesorowi otrzymuje aktualizacje wprowadzające nowe funkcje, zapewniając wydajne sprzątanie sierści i włosów. Jego pojemność wynosi 0,4 l, a czas pracy to maksymalnie 75 min, przy głośności pracy od 66 do 70 dB.

Gdzie kupić Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny)

Według naszych danych Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny) można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny) za kwotę 1899 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 189.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 117 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny)?

Najtaniej Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny) można było kupić za 1353 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-19.

🏷️ Jaka jest cena Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny) aktualnie?

Aktualna cena Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny) wynosi 1899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny)?

Według serwisu Ceneo, Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny) posiada 117 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Materac kieszeniowy multipocket Hilding Makarena 160x200.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.