Historia ceny i opinie o Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1749.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1849.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 24.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1749 (wykryta w dniu: 2022-06-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1849. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny)

Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 to innowacyjny odkurzacz automatyczny wyposażony w filtr AeroForce o pojemności 0,4 l, który może pracować do 75 minut na jednym ładowaniu. Charakteryzuje się głośnością pracy od 66 do 70 dB i oferuje opcje odkurzania, czyszczenia intensywnego oraz sprzątania miejscowego. Dodatkowo posiada funkcje automatycznego powrotu do bazy, wirtualnej ściany, programatora pracy, automatycznego wyłączenia oraz zdalnego sterowania i harmonogramu. Robot łączy się z Wi-Fi i posiada inteligentne mapy Imprint, które uczą się, tworzą mapy i dostosowują się do domu użytkownika, co jest idealne dla właścicieli zwierząt domowych. Można również zaprogramować czas, miejsce i sposób sprzątania, a dzięki funkcji Smart Mapping kontrolować, które pomieszczenia są odkurzane i kiedy. Robot jest kompatybilny z asystentami głosowymi i może natychmiastowo sprzątnąć zabrudzenia na polecenie użytkownika za pośrednictwem aplikacji iRobot Home lub asystenta głosowego Google/Alexa. Jest to wielokrotnie nagradzane, wszechstronne urządzenie, które zapewnia specjalistyczną opiekę podłogom.

Gdzie kupić Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny)

Według naszych danych Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny) można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny) za kwotę 1849 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 184.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 24 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Robot sprzątający Roborock S7 Biały (odkurzacz automatyczny).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny)?

Najtaniej Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny) można było kupić za 1749 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-06-11.

🏷️ Jaka jest cena Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny) aktualnie?

Aktualna cena Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny) wynosi 1849 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny)?

Według serwisu Ceneo, Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7150 (odkurzacz automatyczny) posiada 24 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Robot sprzątający iRobot Roomba i7 i7158 (odkurzacz automatyczny).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.