Historia ceny i opinie o Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3099.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3499.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3099 (wykryta w dniu: 2022-12-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 3499.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65)

Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą to nowoczesne urządzenie kuchenne, które jest wyposażone w silnik o mocy 1500W, co gwarantuje profesjonalne efekty i szybkie rezultaty przy wyrabianiu nawet najtrudniejszych ciast. Posiada metalową obudowę oraz dużą misę ze stali szlachetnej o pojemności 5,5l. Jego główną zaletą jest zintegrowana waga, która pozwala na ważenie składników bezpośrednio w misie, oszczędzając czas i miejsce. Robot oferuje funkcje takie jak ubijanie, zagniatanie ciasta, mieszanie, krojenie, tarcie, mielenie, wyciskanie oraz ważenie, dzięki czemu jest niezwykle wszechstronny. Jest obsługiwany za pomocą pokrętła i posiada 3 automatyczne programy mieszania i ubijania. W zestawie znajdują się profesjonalne końcówki do mieszania, ubijania i zagniatania, mikser kielichowy, rozdrabniacz, maszynka do mielenia oraz wyciskarka do cytrusów.

Gdzie kupić Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65)

Według naszych danych Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65) można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65) za kwotę 3499.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 350.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65), to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65)?

Najtaniej Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65) można było kupić za 3099 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-11.

🏷️ Jaka jest cena Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65) aktualnie?

Aktualna cena Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65) wynosi 3499.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65)?

Według serwisu Ceneo, Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65) posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.