Historia ceny i opinie o Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 215.76 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 238.79 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 26 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 10opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/17/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 215.76 zł (wykryta w dniu: 2023-03-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-17) wynosi 238.79 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L

Według naszych danych Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L można znaleźć w minimum 26 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L, to w serwisie Ceneo znajdziesz 10 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 11 128GB Czerwony.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L?

Najtaniej Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L można było kupić za 215.76 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-06.

🏷️ Jaka jest cena Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L aktualnie?

Aktualna cena Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L wynosi 238.79 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L?

Według serwisu Ceneo, Frytownica Airfryer Teesa Digital Air Fryer 3.2L posiada 10 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.