Historia ceny i opinie o Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1299.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1399.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 16.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 26.01.2024.

Cena Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1299.99 (wykryta w dniu: 2023-12-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1399.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect

Według naszych danych Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect za kwotę 1399.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 140.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect?

Najtaniej Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect można było kupić za 1299.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-22.

🏷️ Jaka jest cena Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect aktualnie?

Aktualna cena Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect wynosi 1399.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect?

Według serwisu Ceneo, Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Frytownica Airfryer PHILIPS Ovi Smart XXL HD9870/20.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.