Historia ceny i opinie o Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2099.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2099 (wykryta w dniu: 2023-09-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 2299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11

Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11 to wielofunkcyjne urządzenie o mocy 1400 W, które pozwala na rozdrabnianie, siekanie, miksowanie, ubijanie, zagniatanie ciasta, mieszanie, krojenie, kruszenie, gotowanie, smażenie, blendowanie, szatkowanie, ważenie, podgrzewanie, gotowanie na parze, gotowanie Sous-Vide oraz sterowanie przyciskami. Dzięki funkcji Wi-Fi oraz książce kucharskiej z ponad 484 przepisami w trzech językach, robot ten jest idealnym pomocnikiem w kuchni dla osób, które pragną eksperymentować i tworzyć wykwintne dania. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które zastąpi większość urządzeń kuchennych i pozwoli na osiągnięcie perfekcyjnych rezultatów w gotowaniu.

Gdzie kupić Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11

Według naszych danych Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11 można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11 za kwotę 2299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 229.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Multicooker PHILIPS HD2151/40.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11?

Najtaniej Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11 można było kupić za 2099 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-11.

🏷️ Jaka jest cena Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11 aktualnie?

Aktualna cena Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11 wynosi 2299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11?

Według serwisu Ceneo, Robot kuchenny Sam Cook Termorobot Wi-Fi PSC-11 posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.