Historia ceny i opinie o Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1335.69.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1899.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 32.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1335.69 (wykryta w dniu: 2023-12-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1899.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18

Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18 to innowacyjne urządzenie o mocy 1300 W pozwalające na wykonywanie wielu funkcji takich jak rozdrabnianie, siekanie, miksowanie, ubijanie, ucieranie, mieszanie, krojenie, tarcie, kruszenie, gotowanie, smażenie, blendowanie i szatkowanie. Sterowanie odbywa się za pomocą pokrętła, a dodatkową zaletą jest możliwość sterowania za pomocą Wi-Fi. W zestawie znajduje się dzbanek ze stali nierdzewnej o pojemności max 3,5 l, nóż do siekania, przystawka do mieszania, motylek do ubijania, naczynie do gotowania na parze, koszyk do gotowania produktów sypkich oraz dwustronna tarcza do krojenia. Dzięki Termorobotowi MRK-18 można przygotować różnorodne potrawy od zimnych lemoniad po dania sous-vide, domowe pieczywo czy masło. Urządzenie wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesnym designem, wielofunkcyjnością, oraz inteligentnymi rozwiązaniami czyniącymi proces gotowania prostszym i przyjemniejszym.

Gdzie kupić Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18

Według naszych danych Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18 można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18 za kwotę 1899.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 190.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18, to w serwisie Ceneo znajdziesz 32 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Trend SKMC1200 F6.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18?

Najtaniej Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18 można było kupić za 1335.69 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-27.

🏷️ Jaka jest cena Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18 aktualnie?

Aktualna cena Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18 wynosi 1899.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18?

Według serwisu Ceneo, Robot kuchenny MPM Termorobot Wi-Fi MRK-18 posiada 32 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Robot planetarny Bosch OptiMUM z wbudowaną wagą (MUM9BX5S65).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.