Historia ceny i opinie o Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 80.74.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 120.1.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 498.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 80.74 (wykryta w dniu: 2023-11-10). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 120.1. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml

Rihanna Reb´l Fleur to woda perfumowana o pojemności 100 ml, która wyróżnia się odważną i zmysłową kompozycją zapachową. Wykreowana w 2011 roku przez piosenkarkę Rihannę, nawiązuje do jej pseudonimu i buntowniczego charakteru. Zapach dedykowany jest kobietom pewnym siebie, namiętnym i olśniewającym urodą. Mieszanka śmiałych szyprowych nut łączy się z owocowymi akcentami brzoskwini, śliwki i czerwonej porzeczki, a całość dopełniają kwiatowe aromaty tuberozy, fiołka i hibiskusa z kokosem. Baza zapachu to piżmo, paczula, wanilia i bursztyn. Kompozycja została stworzona przez Caroline Sabas i Marypierre Julien, a inspiracją do jej stworzenia były miejsca bliskie sercu Rihanny - Barbados i Nowy Jork. Zapach Rihanna Reb´l Fleur to kwintesencja zmysłowości i odwagi, idealna dla kobiet pragnących wyrazić swoją indywidualność.

Gdzie kupić Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml

Według naszych danych Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml za kwotę 120.1 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.01 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 498 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml?

Najtaniej Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml można było kupić za 80.74 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-10.

🏷️ Jaka jest cena Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml wynosi 120.1 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml posiada 498 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Abercrombie & Fitch First Instinct Woda Perfumowana 100 Ml Tester.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.