Historia ceny i opinie o Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 40.01.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 146.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1146.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 40.01 (wykryta w dniu: 2023-06-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 146. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml

Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml to orientalny zapach dla kobiet, który został stworzony w 2005 roku. Łączy w sobie zmysłowość, naturalność, elegancję i uwodzicielski seksapil. Nuty ambry, fiołka, granatu, kwiatu lotosu, orchidei i śliwki tworzą unikatowe połączenie, które otula lekką i orzeźwiającą aurą. Kwiaty czarnej orchidei i lotosu wprowadzają w magiczną euforię, a kremowy akord wzbogacony bursztynem dodaje pewności siebie. Flakon został zaprojektowany przez Fabiena Baro i odzwierciedla magiczną orchideę w rozkwicie. Zapach dedykowany jest eleganckim kobietom, pełnym wdzięku i osobistego czaru, które potrafią zachwycić się światem. Calvin Klein Euphoria to zmysłowy i seksowny zapach, który działa na wyobraźnię i sprawia, że kobieta czuje euforyczny przypływ energii.

Gdzie kupić Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml

Według naszych danych Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml za kwotę 146 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1146 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Armaf Sapphire woda perfumowana 90ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml?

Najtaniej Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml można było kupić za 40.01 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-02.

🏷️ Jaka jest cena Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml aktualnie?

Aktualna cena Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml wynosi 146 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml?

Według serwisu Ceneo, Calvin Klein Euphoria Woda Perfumowana 50 ml posiada 1146 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Rihanna Reb´L Fleur Woda Perfumowana 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.