Historia ceny i opinie o REMINGTON Pearl CI95

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt REMINGTON Pearl CI95 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 97.92.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 117.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 161.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena REMINGTON Pearl CI95

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu REMINGTON Pearl CI95. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena REMINGTON Pearl CI95, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 97.92 (wykryta w dniu: 2023-12-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 117. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

REMINGTON Pearl CI95

Lokówka REMINGTON Pearl CI95 to innowacyjne urządzenie o mocy 42 Watów, które łączy w sobie zaawansowaną powłokę ceramiczną Luxury Pearl Ceramic z prawdziwymi perłami, zapewniając super gładką stylizację i równomierne rozprowadzenie ciepła. Stożkowy kształt końcówki pozwala na tworzenie pięknych loków, a cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją temperatury od 130°C do 210°C oraz szybkie nagrzewanie w 30 sekund umożliwiają precyzyjne i szybkie stylizowanie włosów. Lokówka posiada również automatyczne wyłączenie po 60 sekundach, blokadę temperatury, nienagrzewającą się końcówkę i uniwersalne napięcie, dzięki czemu można jej używać na całym świecie. 3-metrowy obrotowy przewód i etui zapewniają wygodę użytkowania i przechowywania.

Gdzie kupić REMINGTON Pearl CI95

Według naszych danych REMINGTON Pearl CI95 można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując REMINGTON Pearl CI95 za kwotę 117 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

REMINGTON Pearl CI95 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o REMINGTON Pearl CI95, to w serwisie Ceneo znajdziesz 161 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o REMINGTON Pearl CI95 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Grundig VCH 9930.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena REMINGTON Pearl CI95?

Najtaniej REMINGTON Pearl CI95 można było kupić za 97.92 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-06.

🏷️ Jaka jest cena REMINGTON Pearl CI95 aktualnie?

Aktualna cena REMINGTON Pearl CI95 wynosi 117 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o REMINGTON Pearl CI95?

Według serwisu Ceneo, REMINGTON Pearl CI95 posiada 161 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Dreame R10 Pro.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.