Historia ceny i opinie o Odkurzacz Dreame R10 Pro

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Dreame R10 Pro był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 799.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 898.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 23 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Odkurzacz Dreame R10 Pro

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Dreame R10 Pro. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Dreame R10 Pro, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 799 (wykryta w dniu: 2023-11-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-12) wynosi 898. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Dreame R10 Pro

Według naszych danych Odkurzacz Dreame R10 Pro można znaleźć w minimum 23 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Dreame R10 Pro za kwotę 898 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 89.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Dreame R10 Pro Opinie

Sprawdź również historia ceny REMINGTON Pearl CI95.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Dreame R10 Pro?

Najtaniej Odkurzacz Dreame R10 Pro można było kupić za 799 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-15.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Dreame R10 Pro aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Dreame R10 Pro wynosi 898 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Dreame R10 Pro?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Dreame R10 Pro posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Xiaomi Vaccum Cleaner G9 Plus.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.