Historia ceny i opinie o Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 30.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 44.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 39.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/17/2023.

Cena Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 30 (wykryta w dniu: 2023-09-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-17) wynosi 44. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020

Według naszych danych Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020 można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020 za kwotę 44 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 4.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020, to w serwisie Ceneo znajdziesz 39 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Dermofuture 631983 różowa.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020?

Najtaniej Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020 można było kupić za 30 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-21.

🏷️ Jaka jest cena Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020 aktualnie?

Aktualna cena Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020 wynosi 44 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020?

Według serwisu Ceneo, Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020 posiada 39 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.