Historia ceny i opinie o FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 297.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 3.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/17/2023.

Cena FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 297 (wykryta w dniu: 2023-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-17) wynosi 299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine

Według naszych danych FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine za kwotę 299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 29.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 3.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Puffi szczoteczka soniczna do twarzy 3020.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine?

Najtaniej FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine można było kupić za 297 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-06.

🏷️ Jaka jest cena FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine aktualnie?

Aktualna cena FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine wynosi 299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🗣️️ Jakie są opinie o FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine?

Według serwisu Ceneo, FOREO LUNA mini 2 szczoteczka soniczna do twarzy Aquamarine posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 3.6/5.

Zobacz także historia ceny BRAUN HC5050.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.