Historia ceny i opinie o Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 126.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 38 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1371.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3.99 (wykryta w dniu: 2022-07-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 126. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590

Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590 to nowoczesne urządzenie zapewniające bezpieczną i skuteczną stylizację włosów. Zastosowana technologia Keratin Protective łączy zaawansowane płytki ceramiczne z keratyną oraz ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection, który wykrywa poziom nawilżenia włosów i optymalizuje temperaturę, chroniąc je przed zniszczeniem. Prostownica posiada wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniową regulacją temperatury w przedziale 160 - 230°C oraz szybkie nagrzewanie w 15 sekund. Dodatkowe funkcje jak blokada ustawień temperatury, funkcja Turbo Boost, automatyczne wyłączanie po 60 minutach, blokada płytek i luksusowe etui odporne na wysoką temperaturę, czynią ją wyjątkowo praktyczną i łatwą w użyciu. Uniwersalne napięcie pozwala na używanie prostownicy na całym świecie, a obrotowy przewód zwiększa komfort użytkowania.

Gdzie kupić Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590

Według naszych danych Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590 można znaleźć w minimum 38 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590 za kwotę 126 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1371 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Parownica do ubrań Philips Steam&Go GC362/80.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590?

Najtaniej Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590 można było kupić za 3.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-07-23.

🏷️ Jaka jest cena Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590 aktualnie?

Aktualna cena Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590 wynosi 126 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590?

Według serwisu Ceneo, Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590 posiada 1371 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.