Historia ceny i opinie o Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 788.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 834.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 29 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 126.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 788 (wykryta w dniu: 2024-01-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 834.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx to najnowszej generacji urządzenie wyposażone w innowacyjny liniowy napęd magnetyczny iO, który umożliwia precyzyjne przeniesienie mocy na włókienka i zapewnia skuteczne oraz delikatne czyszczenie. Dzięki czujnikowi siły nacisku i interaktywnemu wyświetlaczowi OLED szczoteczka dostarcza spersonalizowane wskazówki i pozwala na dostosowanie ustawień, a wbudowana sztuczna inteligencja rozpoznaje 16 obszarów powierzchni zębów, co gwarantuje dokładne szczotkowanie. Oral-B iO jest również zaawansowana technologicznie dzięki magnetycznej ładowarce, która ładuje urządzenie w zaledwie 3 godziny, oraz eleganckiemu etui podróżnemu Power2Go. Wszystko to sprawia, że Oral-B iO Series 9 Black Onyx jest szczoteczką elektryczną, która wyróżnia się na tle konkurencji swoim zaawansowanym designem, funkcjonalnością oraz efektywnością czyszczenia zębów.

Gdzie kupić Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx

Według naszych danych Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx można znaleźć w minimum 29 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx za kwotę 834.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 83.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx, to w serwisie Ceneo znajdziesz 126 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx?

Najtaniej Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx można było kupić za 788 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-09.

🏷️ Jaka jest cena Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx aktualnie?

Aktualna cena Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx wynosi 834.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx?

Według serwisu Ceneo, Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx posiada 126 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczotko-suszarka Revlon Pro Collection RVDR5222.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.