Historia ceny i opinie o Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 875.41 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1079 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 23 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 100opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/18/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 875.41 zł (wykryta w dniu: 2022-09-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-18) wynosi 1079 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx

Według naszych danych Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx można znaleźć w minimum 23 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx, to w serwisie Ceneo znajdziesz 100 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Klocki LEGO Technic 42130 BMW M 1000 RR.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx?

Najtaniej Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx można było kupić za 875.41 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-09-23.

🏷️ Jaka jest cena Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx aktualnie?

Aktualna cena Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx wynosi 1079 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx?

Według serwisu Ceneo, Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO Series 9 Black Onyx posiada 100 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.