Historia ceny i opinie o Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1899.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2229.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 29.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1899 (wykryta w dniu: 2023-02-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 2229. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare

Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare to innowacyjne urządzenie o klasie energetycznej C, w białym kolorze, z ładowaniem od frontu i kierunkiem otwierania drzwi na lewo. Charakteryzuje się prędkością 1200 obr./min. i ładownością 8 kg, a jej wymiary to: szerokość 60 cm, wysokość 85 cm i głębokość 58 cm. Posiada funkcje takie jak program szybki, opóźnienie startu pracy, czas do końca prania, sensor załadunku bębna, blokadę rodzicielską, zabezpieczenie przed zalaniem i wyświetlacz. Oferuje programy: Bawełna, Delikatne, Kołdry, Syntetyki, Jedwab, Program szybki, Wełna plus, Bawełna / ekonomiczny, Antyalergiczny. Dzięki zastosowanym technologiom PerfectCare oraz systemowi UltraCare zapewnia idealne rezultaty już w temperaturze 30 stopni i oszczędność energii do 30%. Program UltraWash skuteczny w czasie poniżej godziny, podczas gdy system SensiCare dostosowuje parametry cyklu prania do wielkości ładunku. Program Antyalergiczny plus para usuwa bakterie z odzieży. Funkcja Eco TimeManager pozwala na dostosowanie długości cyklu prania i oszczędność czasu i energii. Jest także wyjątkowo cicha, idealna na wieczorne pranie. Wody na cykl zużywa 47 litrów.

Gdzie kupić Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare

Według naszych danych Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare za kwotę 2229 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 222.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare, to w serwisie Ceneo znajdziesz 29 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Pralka Amica GWAC610DL.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare?

Najtaniej Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare można było kupić za 1899 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-26.

🏷️ Jaka jest cena Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare aktualnie?

Aktualna cena Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare wynosi 2229 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare?

Według serwisu Ceneo, Pralka Electrolux EW8F328SP PerfectCare posiada 29 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Pralka Miele WEA025 WCS Active 7 kg.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.