Historia ceny i opinie o Pralka Amica WA1S610CLiSH

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Pralka Amica WA1S610CLiSH był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1198.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1379.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 40.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Pralka Amica WA1S610CLiSH

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Pralka Amica WA1S610CLiSH. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Pralka Amica WA1S610CLiSH, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1198 (wykryta w dniu: 2023-07-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 1379. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Pralka Amica WA1S610CLiSH

Pralka Amica WA1S610CLiSH to nowoczesne urządzenie o energooszczędnej klasie energetycznej B, białym kolorze i ładowaniu od frontu z kierunkiem otwierania drzwi na lewo. Posiada prędkość wirowania 1000 obr./min. oraz maksymalną ładowność 6 kg, jest również kompaktowa z wymiarami szerokości 59,5 cm, wysokości 85 cm i głębokości 40 cm. Pralka wyposażona jest w funkcję regulacji prędkości wirowania oraz różnorodne programy prania, w tym bawełna, sport, syntetyki, wełna, pościel, odświeżanie, pranie ręczne, Eco 60°, Eco 40°, antyalergiczny, płukanie i wirowanie. Charakteryzuje się również zaawansowanymi funkcjami, takimi jak SteamPower Pro, który generuje parę gwarantującą czyste i zdezynfekowane ubrania z minimalną ilością zagnieceń, a także LogicDrive 3.0 - nowoczesny silnik zapewniający efektywność prania przy oszczędności energii, przedłużonej żywotności i cichej pracy. EcoBar umożliwia monitorowanie zużycia wody i energii podczas prania, a OptiTime pozwala na dopasowanie programu prania do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo pralka posiada unikatowy program sterylizacji 70°C, który zalecany jest przez WHO i pozwala na skuteczną eliminację wirusów i innych mikroorganizmów.

Gdzie kupić Pralka Amica WA1S610CLiSH

Według naszych danych Pralka Amica WA1S610CLiSH można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Pralka Amica WA1S610CLiSH za kwotę 1379 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 137.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Pralka Amica WA1S610CLiSH Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Pralka Amica WA1S610CLiSH, to w serwisie Ceneo znajdziesz 40 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Pralka Amica WA1S610CLiSH w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar DENON DHT-S416 Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Pralka Amica WA1S610CLiSH?

Najtaniej Pralka Amica WA1S610CLiSH można było kupić za 1198 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-06.

🏷️ Jaka jest cena Pralka Amica WA1S610CLiSH aktualnie?

Aktualna cena Pralka Amica WA1S610CLiSH wynosi 1379 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Pralka Amica WA1S610CLiSH?

Według serwisu Ceneo, Pralka Amica WA1S610CLiSH posiada 40 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Pralka Indesit BTW L50300 PL/N.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.