Historia ceny i opinie o Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 888.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 888 (wykryta w dniu: 2023-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 1499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny

Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny to soundbar z bezprzewodowym, aktywnym subwooferem o łącznej mocy od 101W do 200W. Mimo ultra kompaktowej konstrukcji, dostarcza potężny, wypełniający pokój dźwięk kina domowego. Posiada 2.1 kanały, komunikację przez Bluetooth oraz dekodery dźwięku Dolby Digital. Złącza HDMI, AUX, Ethernet (LAN) i wejście optyczne zapewniają kompatybilność z większością odbiorników TV. Technologie dźwięku gwarantują czyste brzmienie dialogów i realistyczny dźwięk, a 6-głośnikowy mini soundbar oraz 6.5" subwoofer zapewniają pełną paletę barw dźwięku. Możliwość połączenia z Chromecast audio i sterowanie głosem czynią MagniFi Mini świetnym wyborem dla domowego systemu audio.

Gdzie kupić Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny

Według naszych danych Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny za kwotę 1499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 149.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Harman Kardon MultiBeam 700 szary.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny?

Najtaniej Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny można było kupić za 888 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny aktualnie?

Aktualna cena Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny wynosi 1499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny?

Według serwisu Ceneo, Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.