Historia ceny i opinie o Harman Kardon MultiBeam 700 szary

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Harman Kardon MultiBeam 700 szary był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1949.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2099.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 22.01.2024.

Cena Harman Kardon MultiBeam 700 szary

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Harman Kardon MultiBeam 700 szary. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Harman Kardon MultiBeam 700 szary, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1949 (wykryta w dniu: 2023-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 2099. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Harman Kardon MultiBeam 700 szary

Według naszych danych Harman Kardon MultiBeam 700 szary można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Harman Kardon MultiBeam 700 szary za kwotę 2099 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 209.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Harman Kardon MultiBeam 700 szary Opinie

Sprawdź również historia ceny Panasonic SC-HTB600 Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Harman Kardon MultiBeam 700 szary?

Najtaniej Harman Kardon MultiBeam 700 szary można było kupić za 1949 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Harman Kardon MultiBeam 700 szary aktualnie?

Aktualna cena Harman Kardon MultiBeam 700 szary wynosi 2099 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Harman Kardon MultiBeam 700 szary?

Według serwisu Ceneo, Harman Kardon MultiBeam 700 szary posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Polk Audio MagniFi Mini 2.1 czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.