Historia ceny i opinie o PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 296.65.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 348.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 734.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 296.65 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 348.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black

Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black to wysokiej jakości urządzenie do higieny jamy ustnej, które charakteryzuje się zastosowaniem technologii sonicznego ruchu, przynoszącego wyjątkowe rezultaty w zakresie czyszczenia zębów. Jest to produkt akumulatorowy, co zapewnia wygodę użytkowania bez konieczności ciągłego podłączania do źródła zasilania. Dzięki swoim parametrom szczoteczka wyróżnia się na tle konkurencji, oferując użytkownikom skuteczność oraz komfort użytkowania.

Gdzie kupić PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black

Według naszych danych PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black za kwotę 348.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black, to w serwisie Ceneo znajdziesz 734 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Grey Opal.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black?

Najtaniej PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black można było kupić za 296.65 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black aktualnie?

Aktualna cena PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black wynosi 348.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black?

Według serwisu Ceneo, PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black posiada 734 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Seria 3100 HX3671/13.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.