Historia ceny i opinie o PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 314.1 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 348.99 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 626opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/19/2023.
Przejdź do sklepu

Cena PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 314.1 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-20) wynosi 348.99 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black

Według naszych danych PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black, to w serwisie Ceneo znajdziesz 626 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black?

Najtaniej PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black można było kupić za 314.1 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black aktualnie?

Aktualna cena PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black wynosi 348.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-20.

🗣️️ Jakie są opinie o PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black?

Według serwisu Ceneo, PolecanySzczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black posiada 626 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.