Historia ceny i opinie o PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 639.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 689.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 15.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 26.01.2024.

Cena PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 639 (wykryta w dniu: 2023-09-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 689. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo

Według naszych danych PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo za kwotę 689 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 68.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo, to w serwisie Ceneo znajdziesz 15 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Miele Boost CX1 PowerLine Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo?

Najtaniej PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo można było kupić za 639 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-06.

🏷️ Jaka jest cena PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo aktualnie?

Aktualna cena PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo wynosi 689 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo?

Według serwisu Ceneo, PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo posiada 15 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny iRobot Roomba 697.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.